Hakkımızda
Eğitim için üretiyoruz, tasarlıyoruz, ithal ediyoruz, daha fazlası için çalışıyoruz…

Yenilab Laboratuvar ve Eğitim Gereçleri, 2009 yılında Sakarya merkezli kurulmuş olup laboratuvar cihazları ile malzemeleri, analiz ve endüstriyel kimyasallar ile okul eğitim araç ve gereçleri, okul deney malzemeleri, anatomik ve medikal eğitim maketleri konusunda sizlere destek ve hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır.

Büyüyen iş hacmi ile orantılı olarak firmamız sürekli kendini geliştirmeye devam etmiştir. Buna bağlı olarak da 2014 yılının ilk çeyreğinde şahıs şirketinden limited şirketine dönüşmüştür. Ayrıca 2017 yılı itibarıyla da Kocaeli – Kartepe’ deki yeni showroom ve lojistik merkezimize taşındık. Bu sayede hizmet ve kurumsallık kalitesini daha da yükseltmiştir.

Firmamız, yetişmiş uzman kadrosu ve nitelikli insan gücüyle, Türkiye’ nin dört bir yanına en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaç edinmiş, sektörü içerisinde devamlı en iyi çözümü sunma çalışması ve gayretindedir.

Müşteri portföyümüz kamu ve özel sektörde eşit dağılım göstermektedir. Kamu ve özel sektörde gıda, tarım, hayvancılık, orman, kimya, kozmetik, sağlık, vb. pek çok iş kolunun kalite kontrol ve AR-GE çalışmalarına destek vermekteyiz. Eğitim sektöründe ise anaokulundan üniversiteye kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermekteyiz. Türkiye’ deki tüm üniversitelerin BAP, TÜBİTAK, AR-GE, tez, yüksek lisans, doktora vb. projelere destek olmakta ve ihtiyaçlar doğrultusunda çalışma yapmaktayız.

Bizleri ziyaret ederek mağazamızdaki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
Hakkımızda

TRAY, Rokim ve Anatomia markalı ürünlerimiz ile eğitim için çalışıyor, gelecek nesiller yetiştiriyoruz...

ÜRETİM & TASARIM

İmalatını yaptığımız ürünlerimizi piyasaya en iyi fiyatla sunmak için gayret ediyoruz. Eğitim ve laboratuvar sektörü için üretiyoruz ve yeni ürünler tasarlıyoruz.

PROFORMA TEKLİF

Resmi kurumların ihtiyaç duyduğu teklif verme sistemine göre çalışıyoruz. Kurumun ihtiyaç duyduğu tüm resmi evrakları özenle hazırlıyor ve size ulaştırıyoruz.

UYGUN FİYAT

Tüm ürünlerimizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmaya çalışıyoruz. En iyi fiyata en kaliteli ürünleri sunmak için çok çalışıyoruz, herzaman da çalışacağız.

ONLINE ALIŞVERİŞ

Tüm ürünlerimizi online olarak satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin görsellerini ve detaylı özelliklerini web sitemizden inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.